[RSS]Microsoft wprowadzi system anti-cheat w Windows 10

  Peep
  Przez Peep,

  Oszuści w grach to jedna z największych bolączek współczesnego świata gier. Zjawisko to rozrosło się do rozmiarów plagi i wcale nie ma zamiaru się cofać. Zauważył to również Microsoft, który wraz z nadchodzącą aktualizacją Fall Creators Update dla Windows 10, zamierza wprowadzić do systemu narzędzia wyłapujące oszustów i uniemożliwiające uruchamianie narzędzi, które wykorzystują nieuczciwi gracze.

  Microsoft zamierza wprowadzić do systemu 2 nowe technologie:  TruePlay i Game Monitor. Pierwsza z nich zapewni "nowy zestaw narzędzi do walki z oszustami", który ma działać na zasadzie znanej z VAC (Valve Anti-Cheating). TruPlay API ma być limitowane do gier stworzonych pod UWP (Universal Windows Platform), jak ostatnia Forza. Produkcje będą uruchamiane w chronionym trybie, działającym na zasadzie sandboksa, który zablokuje popularne narzędzia oszustów, jako że prawdziwe PID gry, nigdy nie będzie dostępne dla innych procesów. W systemie dodatkowo zostanie uruchomiony nowy proces, który będzie monitorował, czy nie uruchomiono żadnych narzędzi cheaterskich. Ważne jest również, że nowa usługa będzie zbierać dane (telemetria) oraz część z nich będzie przekazywana twórcom gier.

   

  Proszę się zalogować, aby zobaczyć ten link.

   

  Proszę się zalogować, aby zobaczyć ten link.


  PlayStation Now. Nowe exclusive'y z PS4 dostępne w usłudze

  matthewk
  Przez matthewk,

  Proszę się zalogować, aby zobaczyć ten link.

  Osoby, którym nie w smak jest kupowanie PS4, a chciałyby mimo wszystko zagrać w exclusive Supermassive Games, mogą to zrobić dzięki PlayStation Now. Usługa została właśnie rozwinięta m.in. o Until Dawn, SOMA i Lords of the Fallen. Warto też zainteresować się Beyond: Two Souls, które stanowi drugi exclusive Sony w aktualnym rzucie gier do PS Now.

  Jeśli chodzi o gry na PlayStation 3, to Sony zapewniło nam dostęp tylko do jednego nowego tytułu: Deadly Premonition: Director's Cut.


  Gry z PlayStation 4:

  •     Until Dawn
  •     Dead Island: Definitive Edition
  •     Deadlight: Director’s Cut
  •     The Vanishing of Ethan Carter
  •     SOMA
  •     Lords of the Fallen
  •     Overlord: Fellowship of Evil
  •     Beyond: Two Souls
  •     Agatha Christie: The ABC Murders
  •     How To Survive: Storm Warning Edition
  •     Lone Survivor: Director’s Cut
  •     Saint’s Row: Gat out of Hell
  •     Space Hulk
  •     Extreme Exorcism

  Gry z PlayStation 3:

  •     Deadly Premonition: Director’s Cut


  Obecnie w PlayStation Now znajduje się ponad 500 różnych gier z PS4 i PS3. Opłata za 1 miesiąc PS Now wynosi 17 euro. Po wykupieniu subskrypcji trzeba jeszcze wyłożyć kasę na gry, którymi jesteśmy zainteresowani i już można prowadzić rozgrywkę poprzez streamowanie. Niestety usługa nadal nie jest dostępna w Polsce i nie wiadomo kiedy u nas wystartuje. Europejskie kraje objęte programem PS Now to póki co Wielka Brytania, Niemcy, Holandia i Belgia.

  Proszę się zalogować, aby zobaczyć ten link.


  Gran Turismo Sport. Reklama odrzuca korzenie serii. Porównanie grafiki z dema na PS4 i PS4 Pro

  matthewk
  Przez matthewk,

  Proszę się zalogować, aby zobaczyć ten link.

  Gran Turismo Sport wskakuje na ekrany telewizorów - póki co w Stanach Zjednoczonych. Ciekawym akcentem w reklamie jest przypomnienie poprzednich odsłon serii Gran Turismo (gameplay z nich widać na szybach aut czekających na start).

  Reklama ma sugerować, że Gran Turismo Sport to rewolucja w marce. Gracze nie chcą już tylko "ścigać się się z jedynkami i zerami" oraz potrzebują "zmiany, bo nie chcą tylko kolejnej gry, potrzebują sportu". Brzmi to trochę jak odrzucenie dziedzictwa serii Gran Turismo, w którym od zarania główne skrzypce grał bardzo rozwinięty tryb Kariery, w którym spędzaliśmy dziesiątki godzin, ścigając się z oponentami sterowanymi przez SI.

  Hasła z reklamy to oczywiście promocja bardzo rozbudowanego multiplayera w Gran Turismo Sport. Już za kilka dni przekonamy się, czy to coś o czym faktycznie marzyli fani serii Kaza Yamauchiego. Gra pojawi się na rynku 18 października.

  Demo Gran Turismo Sport jest już dostępne na PS Store. Będzie można je testować tylko do 12 października.

  Poniżej możecie zerknąć na grafikę z dema Gran Turismo Sport w wersji na PS4 i PS4 Pro. Ekipa Candyland zestawiła GT Sport odpalone na obu sprzętach i przede wszystkim porównała framerate w obu przypadkach (stabilne jak głaz narzutowy 60 fps bardzo cieszy).  Proszę się zalogować, aby zobaczyć ten link.


  Super Mario Odyssey jak musical. Znakomita reklama live-action

  matthewk
  Przez matthewk,

  Proszę się zalogować, aby zobaczyć ten link.

  Japońska firma szczodrze sypnęła jenami na najnowszą reklamę Super Mario Odyssey. Tym razem materiał został wykonany w technice live-action i przedstawiony w formie musicalu.

  Polski dystrybutor Nintendo przygotował w ostatni weekend na Poznań Game Arena 2017 znakomitą strefę gier szykowanych na Nintendo Switch. Dzięki temu można było wypróbować m.in. demo Super Mario Odyssey. Gra jest mocnym argumentem do zakupu Switch dla osób, które jeszcze tego nie zrobiły. Najbliższą okazją do sprawdzenia gameplayu z Super Mario Odyssey będzie Warsaw Games Week, które odbędzie się w dniach 13-15 października.

  Super Mario Odyssey trafi na rynek 27 października 2017 r.

  Proszę się zalogować, aby zobaczyć ten link.


Portal by DevFuse · Based on IP.Board Portal by IPS