Skocz do zawartości

KrzyzaczeQ

Zastępca Administratora
 • Zawartość

  185
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

Zawartość dodana przez KrzyzaczeQ

 1. KrzyzaczeQ

  @Edit Wiadomo co i jak
 2. KrzyzaczeQ

  Dobra jestem xd Po przeanalizowaniu całej sytuacji odebrałem destiniemu admina ze względu na tą skargę, która nastąpiła w dość krótkim czasie po ostatniej akcji. Coś więcej to na pw, albo sztim. Ament.
 3. KrzyzaczeQ

  Chcę demko do mapy, na której destiny Cię obrażał. Nie fjotował w ogóle, obejrzałem demo. Uk widziałem i zabranie bloka na 1vs1, ale nie było to ciągle, więc bez zmyślania i wyolbrzymiania problemów. I co jeszcze, nie zostawię tej skargi o tak o. Będę chciał, żeby odniósł się do niej sam destiny i z nim porozmawiam, ale przypominam, że dziś sylwek, a jutro Nowy Rok. Natomiast chciałbym mieć pełen podgląd na obrazę, więc koniecznie tutaj musi się znaleźć demo do tej mapy, na której to się stało, bo wiem, że jesteś irytującym i prowokującym dzieckiem, które specjalnie dąży do takich sytuacji swoim zachowaniem. Nie będę oszukiwał, zresztą pewnie i też sniper Ci to już pisał, że Twoje dziecinne zachowanie tylko psuje atmosferę na serwerze. To Wy na nim gracie, nie ja. To Wy na nim tworzycie atmosferę w jakiej gracie, a nie ja. Jeśli nie będziecie potrafili grać ze sobą jak ludzie to nie przedłużę serwera tylko go zamknę, bo nie mam sił na takie szczeniackie wręcz przepychanki. Nie po to ten serwer powstał. Destiny to dobry admin, lecz najwidoczniej tutaj coś mu odbiło. Reasumując, karę wymyślę jutro jak już dojdę do siebie. Temat będzie cały czas otwarty, ale nie chcę tu widzieć żadnych postów typu "to on zaczął, mamo" tylko rzeczowe wypowiedzi wnoszące coś do sprawy.
 4. KrzyzaczeQ

  Przykro mi bardzo, że goku dał się sprowokować. Pytanie zadaję sobie po co ta prowokacja? Po to, żeby napisać skargę na jedynego aktywnego admina na serwerze, który dodatkowo poświęca swój czas na budowanie nowych kamp na mapach? Nie chce mi się sprawdzać logów czy było to 2 razy, czy 20 razy napisane, ale równie dobrze można to uznać za flood. Polecam przestać zachowywać się jak dzieci i zacząć normalnie grać, bo nie zamierzam zabierać jedynej osobie poza mną admina, która coś robi przy tym serwerze. Po to, żeby gracze mogli cały czas sobie łamać regulamin i grać co najwyżej w dwie osoby, bez innych. Goku zabiorę admina tylko w przypadku zamknięcia serwera, co może nastąpić przez takie DURNOWATE sytuacje wynikające z zachowania Waszej dwójki. Nie mniej jednak goku będzie ukarany, jak to już moja sprawa.
 5. KrzyzaczeQ

  Pogadam sobie z goku Chyba za rzadko wchodzę na forum
 6. KrzyzaczeQ

  Braki we wzorze.
 7. KrzyzaczeQ

  Sorry, że dopiero teraz odpowiadam, ale nie było mnie przez weekend 21-23, a potem forum było niedostępne dla graczy. Z tego co widzę bugi miał admina na próbę tylko 2 tygodnie, które minęły, więc po prostu nie przedłużę mu go i Cię przepraszam za jego zachowanie.
 8. KrzyzaczeQ

  Okres próbny 2 tygodnie i zobaczymy
 9. KrzyzaczeQ

  Jasne to zamykam, nie to pisać do mnie na priv
 10. KrzyzaczeQ

  Dam znać wieczorem, pogadamy. Sorry, ale wczoraj wróciłem dopiero o 20 z pracy i nie miałem już sił.
 11. KrzyzaczeQ

  W ogóle to nie ten dział Przeniosłem
 12. KrzyzaczeQ

  No właśnie niestety Mixtaz został zbanowany za używanie niedozwolonych skryptów. Co do serwera to raczej chodzi o reklamę, bo jak była to się jako tako kręcił. Jak już nie było kasy na reklamę to przestali ludzie grać, a szkoda...
 13. KrzyzaczeQ

  Podanie odrzucone
 14. KrzyzaczeQ

  Sernik? Tfu
 15. KrzyzaczeQ

  Już pobieram ;D
 16. KrzyzaczeQ

  Dziękuje za złożenie skargi, ale zostaje ona odrzucona ze względu na zbyt niski poziom inteligencji składającego skargę. PS. zasada nie pisana mikro 16+ tyczy się graczy, którzy zazwyczaj nadużywają mikrofonu
 17. KrzyzaczeQ

  No grubciu fajny pomysł kucze
 18. KrzyzaczeQ

  Widzisz matt ludziom nie podobają się nasze obecne serwery Może to i lepiej postawić jeszcze coś? Tylko coś co przyciągnie tych graczy
 19. KrzyzaczeQ

  Fajny naprawdę, ale rzeczywiście ciemności by trochę się przydało ;p
 20. KrzyzaczeQ

  Przecież Ty gościu masz tu perma za czitowanie, a składasz podanie o admina? Oczywiście odrzucone, jakby kto pytał.
 21. KrzyzaczeQ

  Przecież to nie nasz serwer... Na moim też jest anty kzhack - wszystkiego nigdy nie wykryjesz. Jeśli wiesz, że czitował u nas to podrzuć demo i ocenimy wtedy. Do tego na serwerze są admini, więc można im to zawsze zgłosić na u@ i będą działać.
 22. KrzyzaczeQ

  Witam, witam, witam. Ja jako Pan i Władca serwera easyblock poszukuję robotniczych do budowania nowych kamp na serwer! Poszukiwani są ludzie przede wszystkim: - kreatywni - doświadczeni w obsłudze bma - wytrwali, a nie tacy co skleją jedną mapę na pół roku Jako właściciel serwera mogę zaoferować w zamian za daną pomoc vipa na serwerze głównym. Tak abyś nie poczuł się niedoceniony! Chętnych proszę o zgłoszenie kandydatury w tym temacie z opisem swojego doświadczenia jako boba na budowie, krótko i na temat!
 23. KrzyzaczeQ

  Ze względów oczywistych takich jak: - kilka banów - w tym jeden wczoraj, dzisiaj drugi - Twój staż na eb, który wynosi zaledwie max 100 godzin, chociaż nie wiem skąd taka rozbieżność od 20 do 100 - brak 1.6 na steamie oraz to, że sam przyznałeś, że nie panujesz nad swoimi emocjami jestem zmuszony odrzucić Twoje podanie. Odrzucenie tego podania nie dyskwalifikuje Cię na zawsze z możliwości posiadania admina. Zapraszam za jakiś czas, kiedy Twoje rozeznanie i doświadczenie na tego typu serwerach będzie większe i będziesz rozróżniał cziterów od starych wyjadaczy oraz wtedy kiedy panowanie nad emocjami nie będzie Ci sprawiało żadnego problemu.
 24. KrzyzaczeQ

  Bomba zarażająca, to chyba kiedyś było u byczka, nie? Tylko, że dawno dawno temu jak jeszcze po drabinie wchodziliście na dywany. Przy okazji to może dodać by ciężką du**ę co? Za 12k nie odrzuca, ale zabiera hp jak się strzela w zombiaka.
 25. KrzyzaczeQ

  Zm_escapetrain
×

Ważny komunikat

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki Warunki użytkowania.