Skocz do zawartości
Adres e-mail

Gracze : Znajomość zasad! Lwg : Co to?

Polecony post

1. Twój nick: Miałem kiedyś marzenia 

2. Nick oskarżonego: LWG 

3. IP/SID oskarżonego: Nie mam, ale jak bym miał to bym dobrze wykorzystał. 

4. Godzina i data zdarzenia:  Godzina nie wiem dokładnie, ale data 22.01.2019

5. Mapa: de_dust

6. Screeny/demo (świadkowie nie są uwzględniani): Hltv poniżej

7. Opis Sytuacji(może być źle podany ten punkt, bo przypadkiem skasowałem nazwę xD) : "Admin" LWG będący (o ile się nie mylę) na okresie próbnym nie zna zasad panujących na serwerze. Dlaczego tak uważam? A no już odpowiadam. LWG jak widać na demku zabija graczy poprzez underknife. Ludzie próbując mu "kulturalnie" wytłumaczyć że jest pacanem @Dawid Saczuk❤️. Natomiast "Admin" LWG argumentuje swoje działania słowami (napisał to jakoś tak): Nie jesteś na bloku czyli to nie uk. Owy osobnik sztyletował bezbronnych graczy, gdy byli pomiędzy blokami. 

A tak od siebie dodam jeszcze, na to demka nie mam ale sytuacja autentyczna : Robi uc po czym argumentuje to słowami, że pewna osoba (tego nie wystrzelę z ucha w  tej skardze ❤️) tak powiedziała, więc to nie jest uc. Idąc tą logikom - Wspaniały austryjacki malarz Adolf Hitler skazał na śmierć 18 milionów osób, skoro on tak robił, to ja chyba też mogę. 

No to tyle ode mnie, mam nadzieję że Pan @KrzyzaczeQ zadziała :) 

Pozdrowionka ;) 

Link do HLTV: 

Proszę się zalogować, aby zobaczyć ten link.

Edit1 : literówka w temacie :D 

Edytowane przez Adres e-mail

Chodzi Ci o te zamrożenia (oddech mrozu) w regulaminie nie jest to dobrze sprecyzowane ,że nie można po zamrożeniu uderzyć od dołu więc czm nie. Jeśli w trakcie zamrożenia ktos i tak dotykał by bloka to bym nie zabił ale jak wisi w powietrzu to nie rozumiem w czym problem.

Nie zamierzam spamować w poście więc napiszę tylko jeden post i poczekam na wypowiedź właściciela. Na demku widać że robisz uk + potem tłumaczysz nam swoją logikę którą opisałem już wcześniej. 

To co napisałeś wyżej ^ nie zmienia tego, że robiłeś uk i próbowałeś jeszcze innym wmawiać że go nie robisz. Tyle.

Racja zdarza się, że i ja popełniam błędy. Zdarza się, że i admini popełniają błędy. Mam nadzieję, że Sacza wyniósł z tego naukę i podobna sytuacja się po prostu nie powtórzy. Najważniejsze to umieć się przyznać do błędu i wyciągnąć wnioski, a nie szukać winy gdzie indziej i się wypierać. Sorry, że nie ogarnąłem tego wcześniej, ale po prostu mam teraz sporo na głowie i dopiero dzisiaj jestem na kompie, a wczoraj zapomniałem wejść na forum.

Ktoś, coś jeszcze?

• Sad 1

^ XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Zacznie ludzi slayować 4 fun to też pouczenie będzie? xD 

Tak tbh to boli mnie teraz dupa w ch*j XDD bo ja dostałem degrada bo mu pare słów powiedzialem, a on napierdala ludziom uk, sam przyznaje sie do nie znajomości zasad i dostaje poczuenie w dodatku na okresie próbnym >____<

Edytowane przez Adres e-mail

32 minuty temu, Adres e-mail napisał:

^ XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Zacznie ludzi slayować 4 fun to też pouczenie będzie? xD 

Tak tbh to boli mnie teraz dupa w ch*j XDD bo ja dostałem degrada bo mu pare słów powiedzialem, a on napierdala ludziom uk, sam przyznaje sie do nie znajomości zasad i dostaje poczuenie w dodatku na okresie próbnym >____<

Parę słów powiedziałem, ale zapomniałem dodać, że daję do swojego konta dostęp jakimś randomom, które wbijają na serwer na moim adminie. kappa

• Like 1

Reply via Facebook

Gość
This topic is now closed to further replies.

Ważny komunikat

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki Warunki użytkowania.