*Razor*

problem z fps na serwerze FFA

Polecony post

*Razor*    14

Witam.

mam taki problem na serwerze Cod FFa wchodząc od razu na jego spada mi fps do 30-20 wchodząc w smouga to w ogóle 10fps , dzieje mi się tylko na tym serwerze ,na GO mod] [Only DD2]  mam normalnie i na innych serwerach ,   dzieje mi się to już od dawna, czasami omijałem to wchodząc na 10 innych serwerów i później powrotem na FFA i było dobrze , ale teraz i to nie pomaga.

komputer mam dobry bo mam 4gb ramu ddr2 procek e4500@ 2.20ghz  Geforce 8600gt net też dobry zawsze ping 8-10

*Razor*    14

Teraz jak ją wyłączyłem to na innych serwerach fpsy do 100 podskoczyło z 60 , a na naszym ffa dalej to samo  jak wejdę pierw na ffa i później na inne to dalej i na innych mam po 30-20 fps . 

Peep    21

A możesz spróbować zagrać na jakims przeciążonym rzeczami serverze, na ten przyklad jakis zombie mod ze spora liczba ludzi  oraz jakis server gdzie jest 30 osob i sprawdzić na tych obu ci fps stoi.

Ogolnie jezeli to jest tylko dzisiejszy problem moze tylko cos ci sie aktualizuje

Naprawa plikow tez nie zawadzi.

*Razor*    14

próbowałem na 2  i jak wchodzę tam normalnie 100fps , na innych serwerach też 100 fps. na FFa tylko jak wejdę od razu 30 fps i mniej.

ogólnie ten problem wcześniej miałem już z 1,5 miecha temu , tylko jakoś sobie radziłem bo wchodziłem na parę innych serwerów i później na nasz, i było w porządku do póki nie wyłączyłem csa bo później znów ta sama technika. na GO mod] [Only DD2]   mam też normalnie.

Peep    21

W takim wypadku winą jest nasze server, ale skoro wszyscy nie mają problemów to musi być coś z teksturami. "Coś się popsuło po twojej stronie"

Nie widze żeby Snuff ładował swoje pliki w oddzielny folder....  Więc w sam wpierw usunąć folder z skinami 

Chyba najprościej żebyś wywalił cały folder 

C:\Program Files (x86)\SteamLibrary\steamapps\common\Half-Life\cstrike_downloads\models\skiny_donaciak2

Czy też wszyscy  co kiedykolwiek pobierałeś tam:

cstrike_downloads

U mnie ten folder wygląda tak a grałem tylko:

U nas na dd2

U nas na FFA

U nas u krzaczka

Na jakimś jednym losowym serverze

Proszę się zalogować, aby zobaczyć ten link.

Chyba ze masz super szybki internet to po prostu odinstaluj cs'a i wywal pozostałości ręcznie :)

*Razor*    14

zrobiłem wszystko ręcznie to co napisałeś wyżej, nie pomogło  ,  robiłem wcześniej reinstala steama(+odinstalowałem csa pierw)  całego nic nie pomogło.

Smith    18

Mam dokladnie ten sam problem! na innych serwerach po 300 fpsow, gdy wchodze na ffa nagle 50 i w smoke'u po 5-7

gdy wychodze z serwera i chce wejsc na inny to zostaje mi 50 fpsow

j4c3k12    36

A ja głupi na 100fpsach gram. Jeśli między 100 a 300 odczuję różnicę jaką miałem między 60 a 100 to może się to źle skończyć dla populacji serwera. Ciekawi mnie jak się będzie grało. Sprawdzę wieczorem.

Ja też obstawiam że to wina przeciążenia serwera tymi śmieciami.  Po 10 skinów kazdej broni. Wolałbym by były po 3-4 i co jakiś czas zmiany po resecie np. Ale zostaje nam czekać aż snuff dotrze do rzeczywistej przyczyny i póki co zostaje nam gdybanie.

~dB    66

Na cod zapewne się dzieje kosmos za co was przepraszam x D
Postaram się ogarnąć ten serwer jak tylko uporam się wkońcu z gomodem.
Na cod modzie czeka mnie dużo pracy dlatego zwlekam z tym na sam koniec.
Proszę was o cierpliwości jeszcze troszkę :D

Magda^^    20

Ja to bym proponowala aby byl serwer cod mod taki sam jak na poczatku :D wszystko bylo dobrze zaczelismy dodawac znaczy wy i serwer crashuje :/

u mnie tez cos ten serwer zawodzi bo jak wyjde gram przytnie mnie na kilka sekund i znow gram i zaraz zatnie i wywala z cs wgl . a na innym serwie nie am tego

Smith    18

ja czekam na zwykły serwer dd2+leczenie.. dla mnie te serwery cs go to tylko zbędne pluginy a te skiny to zwykłe piksele

Reply via Facebook