Peep

Zmiany Na Steamie

Polecony post

Peep    20
Cytuj

Całkowita odmiana czeka system automatycznych rekomendacji. Ma on zacząć uwzględniać Bibliotekę gracza, a także czas, jaki spędził w poszczególnych grach; następnie w co grały osoby sięgające po podobne tytuły oraz to, w co grają jego znajomi, żeby na podstawie tego tworzyć możliwie najtrafniejsze rekomendacje. Podobne poprawki czekają także funkcję Odkrywaj w samym sklepie, aby prezentowała osobom przeglądającym te rodzaje gier, które mogą je szczególnie zainteresować. 
Źródło:

Proszę się zalogować, aby zobaczyć ten link.

 

 

Cytuj

Wraz z aktualizacją Kuratorzy będą mogli tworzyć i udostępniać wideo, streamy i broadcasty. Ciekawszym narzędziem wydają się jednak listy, w ramach których będzie można przeglądać najlepsze i najgorsze gry, ale także stworzyć uporządkowane kolejki, które pomogą np. w odtworzeniu ewolucji, jaką przeszedł dany gatunek gier. Przykład przytoczony podczas prezentacji przez Krolla: 5 najlepszych gier RPG
Źródło:

Proszę się zalogować, aby zobaczyć ten link.

 

 

Cytuj

miany czekają także Bibliotekę gier. Jeżeli używacie trybu Big Picture, pewnie nie będą wielkim zaskoczeniem. Valve chce bowiem pójść właśnie w tę stronę, umożliwiając nie tylko szybki dostęp do ostatnio uruchamianej gry, ale także łatwy wgląd w niedawno wprowadzone aktualizacje oraz w to, w co grają teraz znajomi.
Źródło:

Proszę się zalogować, aby zobaczyć ten link.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reply via Facebook

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz