Skocz do zawartości
~dB

Wielka strata / Ogromny Zysk! Czyli co i jak z skinami, euro itp na serwerze #1 GoMod

Polecony post

Tak więc chciałbym powitać wszystkich graczy którzy się zastanawiają dlaczego stracili skiny, euro czy też rangę.

HARD RESET zostanie przełożony na później że względu na to że jadę na urlop i nie będę miał dostępu do kompa.

Bardziej chciałbym zrobić hardreset dopiero pod koniec wakacji. Tak aby można było się do tego lepiej przygotować i nie zrobić kolejnego błędu za który zostanę przez was powiększony :D

Tak więc przedstawię sytuację od początku.
Serwery HLDS są stare i to bardzo stare i ciężko je dostosować do dzisiejszych czasów bez mege mega znajomości PAWN czy też innych języków.
Lecz nie o tym prawda?
Aby sprawdzić czy pliki które pobrałem będą współpracować z serwerem wrzuciłem je na serwer po czym monitorowałem działanie przez 2h (około 23 wieczorem do 1 lub 2 rano) wszystko było k więc...
Na drugi dzień nawet nie myślałem o tym aby sprawdzić czy serwer działa poprawnie bo byłem przekonany o tym na 100% że wszystko będzie dobrze.
Lecz w ten cholerny dzień los chciał czy też nie chciał przydarzył się crash który tak jak by zablokował plugin który odpowiada za:
- tworzenie nowych kont
- zarządzanie kontami
Po czym pewien gracz odwiedził nasz serwer, grając zauważył że serwer nie wymaga hasła do nicku stwierdził że może namieszać i zrobić z siebie gwiazdę na serwerze kradnąc czy też niszcząc atmosferę która zdążyła się wytworzyć na serwerze.

Jest mi bardzo i to bardzo przykro że musiało dojść do takiej sytuacji. Mam nadzieję że zostaniecie z nami pomimo takiej wpadki.
Serwer ten został uruchomiony dość szybko i stąd te problemy, wiele rzeczy wymaga poprawki lecz jak widać pracujemy nad tym. (może nie zbyt dobrze ale staramy się :) )
Również doceniamy każdą skargę czy też uwagę odnośnie działania serwera. Bo dzięki temu możemy wyeliminować wszelkie błędy jakie tylko zgłaszacie.

Proszę was w swoim imieniu o pozostanie w dobrych stosunkach z Rodziną Graj24.eu

Jest mi bardzo przykro że tak się stało i nie mogę tego problemu rozwiązać w inny sposób jak zrobić HARD RESET na serwerze 1# GoMod.
W ramach rekompensaty dla graczy którzy stracili swoje PRAWDZIWE pieniądze dostaną zadość uczynienie w postaci konta VIP
Konto MegaVIP zostanie przydzielone graczom z listy którą opublikuje w 24/07/2017.
Konto MegaVIP będzie ważne przez 3 miesiące.
Jakie korzyści ma MegaVIP? Sprawdź proszę na serwerze wpisując komendę /sms i wybierając Kup MegaVIP zobacz Opis usługi.

Również też przygotowaliśmy zadość uczynienie dla graczy bez konta vip czy też bez żadnej wydanej złotówki na naszym serwerze.

Będzie możliwość zdobycia wszystkich skinów przez 2 dni!
Lecz wszystkie rekompensaty zostaną wykonane dopiero po moim urlopie.

Jadę do Polski na 4 dni (w poniedziałek 24/07/17) i nie będę miał dostępu do kompa lecz będę dostępny na forum.

Poniżej wklejam rozmowę z autorem CsGo Mod

Proszę się zalogować, aby zobaczyć ten link.

• Like 2

dB ja dziś wszedłem nas serwer i miałem skiny których nie miełem a miałem inne miałem do p90 novy i czegoś tam a teraz mam kilka skinów wiecej lol woogle straciłm tamte a było bardzo ładne a to tego vipa dostane

Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych serwerow na jakich gralam i raczej nie tylko ja :)

I po prostu zostaniemy tak :) sama wiem że ciężko naprawić niektóre crashe i wgl dlatego rozumiem błąd i nie gniewam się 😚😚😚

A po drugie czas na HARD RESET wkoncu :)

@~dB moim zdaniem za duże nagrodzenie . 

CsGoMod polega na tym aby grać grać grać i grać a nie grać i zaraz wszystkie skiny się ma itp vipa za darmo ... i co to frajda :/

Myślę ze za mocno chcesz nagrodzić :* wystarczy dac każdemu na początek po 1 skinie do każdej broni a reszte niech dropią :)

HARD RESET zostanie zrobiony w późniejszym terminie.

Możliwe że dopiero na początek roku szkolnego.

Lecz uruchomienie rekompensatę w Piątek (28/07/17) będzie możliwość zdobycia szybko kilka dobrych skrzynek w których będzie bardzo duża szansa na drop skina.

Również jak mi się uda postaram się przygotować nową skrzynkę w której będzie można znaleźć od 5 do 30 euro!

Pozdrawiam

• Like 2

Dnia 23.07.2017 o 10:23, ~dB napisał:

HARD RESET zostanie zrobiony w późniejszym terminie.

Możliwe że dopiero na początek roku szkolnego.

Lepiej by było gdybyś zrobił to wcześniej, bo wczoraj po raz kolejny wy******o ten plugin z kontami czy uy wie z czym i ludzie znowu narzekają :D

• Like 1

Wiem że wkurza was ta sytuacja lecz muszę byc gotowy z moimi planami co do tego serwera. 

Robie wszystko co mogę by przyspieszyć proces HardResetu. 

Reply via Facebook