Gumis :)

Prosze o Unbana

Polecony post

Gumis :)    0

A pozatym niedopatrzyłem sie tego 5.9 - Za wchodzenie na obcym nicku / nabijanie odznak - ban do 24h.  jest to regulamin tej serverowni a admin dał mi bana na zawsze

j4c3k12    36

Przez ostatnie dni, może i tygodnie, ktoś grasuje na serwerze i w jakiś dziwny sposób kradnie skiny, kasę z konta itp. Powiedz mi w jaki sposób admin ma reagować na takie zagrywki? Ja nie mam zamiaru się później tłumaczyć komukolwiek dlaczego my admini pozwalamy na takie kradzieże, bo to zawsze jest nasza wina. Akurat Ciebie łatwo było wyłowić bo grałeś na steamie, nawet ze mną, na jednym nicku i nagle pojawiasz się na tym koncie steam na drugim nicku. Więc dostałeś bana. Co postanowi "góra" w tym temacie będzie wyjaśnieniem czy mamy na to reagować czy wręcz przeciwnie :)

Peep    21

Dobra do rzeczy.

Gumis w związku z tym ze właśnie ktoś o twoim nicku dostał bana za opengl 

Proszę się zalogować, aby zobaczyć ten link.

Sprawa musi wylądować na dywaniku o kogoś kto ma dostep do logów z amxbansa, ponieważ obecny zarzut "uzywanie nie swojego nicku" zmienił  rangę na "grę an aktywnym" a to już grubszy zarzut jest.

Co do twojego pytania, nie problemem jest zgadnosc haslo jak ktos ma proste a i takie przypadki sie zdarzaly.

j4c3k12    36

To ja Ci opowiem pewną historię. Dawno dawno temu, miałem na serwerze FFA cs go mod ponad 1000 euro i kilkadziesiąt skinów by uchronić moje "dobra niematerialne które mi się w żaden sposób nie przydadzą" założyłem hasło w którym miałem wielkie i małe litery oraz cyfry, inaczej mówiąc bardzo trudne do odgadnięcia hasło. Potem nastąpiła pewna przerwa spowodowana brakiem internetu, następnego dnia już moje konto było gołe i wesołe. Cóż, nie przejąłem się tym bo to nic nie daje, założyłem nowe hasło, jeszcze gorsze od poprzedniego, pograłem z tydzień, może dwa, pozbierałem jakieś śmieci i tu nagle TRACH, znów mi "dobra" zniknęły. Medżik :)  tak więc jeśli myślisz że to "/konto" i ustawienie hasła w 21 wieku coś ci uchroni to cóż, jesteś w błędzie. jest mi bardzo przykro z tego powodu że zawalę Ci całą teorię na temat haseł i ochrony.

Gumis :)    0
10 minut temu, Peep napisał:

Dobra do rzeczy.

Sprawa musi wylądować na dywaniku o kogoś kto ma dostep do logów z amxbansa, ponieważ obecny zarzut "uzywanie nie swojego nicku" zmienił  rangę na "grę an aktywnym" a to już grubszy zarzut jest.

Co do twojego pytania, nie problemem jest zgadnosc haslo jak ktos ma proste a i takie przypadki sie zdarzaly.

Kurcze bo grałem na serverze 3 dni i akurat dzisiaj kupiłem vipa i chciałem pochwalic sie koledze i napisalem mu na steam ze kupilem sobie vipa i ze chcialbym kupic od niego skiny on mi podal dokłandy jego nick i powiedział, że moge sobie wejść i zobaczyc jakie skiny ma . Wiec prosze by bylo to dosyć szybkie bo akurat dzisiaj kupiłem sobie vipa :(

:(

Peep    21

Wiec prosze by bylo to dosyć szybkie bo akurat dzisiaj kupiłem sobie vipa :(

W tym taki problemik ze OpenGL to nazwa cheata wiec ktoś chcąć grać na twoim nicku złapał bana za próbe używania cheatów na serverze...  

No tak trochę wszystko się skomplikowało...

matthewk    59
2 godziny temu, Peep napisał:

Dobra do rzeczy.

IP zgadza się z jego obecnym :)
Ban zostaje na 2 dni :)

matthewk    59

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Problem został rozwiązany.

Reply via Facebook

Gość
This topic is now closed to further replies.