Skocz do zawartości
naj3bany

Ponad 120 000 osób prosi Valve o cofnięcie zmian dot. ograniczeń handlu skinów

Polecony post

Valve po raz kolejny pokazuje, kto ma silną rękę i podejmuje rewolucyjną decyzję bez wcześniejszego poinformowania kogokolwiek. Wszystko w imię pilnowania swoich interesów – problem w tym, że ogromnej kupie ludzi się to nie podoba.

 

Valve od dłuższego czasu walczy z niecnymi praktykami na ich platformie i nigdy o tym nie informuje wcześniej. Z jednej strony jest to całkowicie zrozumiałe, z drugiej zaś jedna mała zmiana na rynku Steam niemal zabiła cały biznes dziejący się poza ich platformą. O co chodzi? O 7-dniową blokadę narzucaną na dopiero co wymienione przedmioty. Zgadza się – bot, któremu przekazaliście przedmiot w ramach obstawiania meczu na dowolnej tego typu platformie, będzie mógł oddać ten przedmiot zwycięzcom dopiero po tygodniu.

Nie spodobało się to niemal całej społeczności CS:GO, która nierzadko dorabiała sobie na handlu wirtualnymi przedmiotami. Dlatego też ustosunkowała ona specjalną petycję do Valve, którą podpisało już 120 000 osób. Wszystko w ramach prośby o cofnięcie owych zmian. Jeśli chcecie dołączyć się do głosu, możecie kliknąć

Proszę się zalogować, aby zobaczyć ten link.

Problem w tym, że Valve nie podejmuje takich decyzji tylko po to, by kogoś wkurzyć i bez wcześniejszego planowania. Owa zmiana to po prostu kolejny krok w kierunku pilnowania swoich interesów – podobnie jak w przypadku steamowych Giftów, dawniej sprzedawanych z zyskiem na zewnętrznych platformach.

zrodło :

Proszę się zalogować, aby zobaczyć ten link.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reply via Facebook

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×

Ważny komunikat

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki Warunki użytkowania.